Klinkerio imitacijos (klinkeriniai, dekoratyvinių plytų) stulpai yra liejami iš betono, kuris užtikrina produkto patvarumą ir ilgaamžiškumą, bei dažomi specialiais klinkerio atspalvio dažais. Klinkerio imitacijos stulpų montavimas yra itin greitas, paprastas bei pigus. Stulpai montuojami jau ant iš anksto paruošto pamato. Svarbu, kad šis produktas pasižymi žema kaina, klinkerio imitacijos stulpas yra apie tris kartus pigesnis už klasikinį klinkerio stulpą. Papildomas privalumas šio betono gaminio tas, kad tvoros neturi polinkio baltai  „žydėti” , kas būdinga ir dažnai pastebima ant klinkerio gaminių.

Šių tvorų stulpo aukštį, pamato ilgį galima rinktis,  kas leidžia  patogiai  montuoti šiuos gaminius netaisyklingos formos sklypuose. Siūlomuose stulpuose gali būti lengvai išpjaunamos angos, pvz. skirtos pašto dėžutėms, telefonspynėms ar pan.

Siūlomų klinkerio imitacijos tvorų elementai gaminami iš aukščiausios rūšies betono, kuris suteikia tvoroms itin aukštą atsparumo laipsnį.  Klinkerio imitacijos tvorų elementai yra dengiami specialiais dažais (tarptautinėje rinkoje pripažinti vieni iš geriausių), kurie suteikia tvoroms atitinkamas savybes, tokias kaip:

  • Puiki apsauga nuo betono erozijos
  • Apsauga nuo UV spindulių
  • Apsauga nuo kenksmingų medžiagų absorbcijos, kaip antai kelių druska, ir t.t.

Dažuose esantis silikonas apsaugo dažytą paviršių nuo vandens absorbcijos, sukuria paviršiui  savaiminio išsivalymo savybes, spalva neišblunka, atspari įvairiems faktoriams, t.y. trinčiai, dūmams, aliejams, įvairiems grybeliams, samanų augimui, atmosferos veiksniams.

Dažų atsparumas išbandytas 10 metų  gamtinės apšvietos sąlygomis.

Klinkerio imitacijos stulpu pranašumai:

  • Klinkerio imitacijos stulpai 2-3 kartus pigesni už klinkerio stulpus
  • Nėra jokių estetinių pakitimų,  lyginant su tikro klinkerio gaminiais
  • Greitas bei paprastas montavimas (kelis kartus greitesnis nei tradicinio klinkerio)
  • Plati spalvų paletė klinkerio imitacijai